Het team

image 2017 10 10

Basisschool 't Palet heeft een enthousiast en dynamisch team.

Onze personeelsleden dragen er zorg voor dat de kinderen op 't Palet in een veilige omgeving, de kans krijgen het beste uit zichzelf te halen.

Directie

Directeur Oscar Demesmaeker
Adjunct-directeuren Lucienne Born en José Oliehoek en Evi van der Meer

Groepsleerkrachten Vaillantlaan

Groep 1a Linda Kagie
Groep 1b Raluca Cotovanu en Evelien Damen
Groep 1c Joelle Maso
Groep 1d Jorieke Muijser
Groep 2a Eline Hoogervorst
Groep 2b Lotte van Os en Anne Waaijer

Groep 2c Saskia Kaptein en Lotte van Os

Groep 3a Marèse Weber en Fulya Durmus
Groep 3b Rabia Oemar Ali en Martine van Elshout

Groep 7a Razia Aliradja

Groep 7b Ilse van Slingerland


Groep 8a Steffanie van Beijnum
Groep 8b Jhasbien Sardar

Groepsleerkrachten Gerard Doustraat

Groep 4a Shirley Laurens en Wendy Naessens
Groep 4b Ellen Gielesen en Margit Kathman
Groep 5a Elise Rigter en Patricia Vermeulen
Groep 5b Jan Willem van de Water en Patricia Vermeulen

Groep 6a Brenda van der Laar
Groep 6b Andy Naipal en Patricia Vermeulen

Groep 6c Lisette van der Waal en Leonie van Hemert

Groepsleerkrachten Doedijnsstraat

Groep 1e Kelly Westerdijk en Joliek de Geer
Groep 1f Anouk de Geer
Groep 2d Saskia Root
Groep 3d Marlène Woutersen en Angelique Vos
Groep 4c Leontine Helmer
Groep 5c Arno Arkensteijn en Léon Heusschen
Groep 6c Lucy van der Kerk en Léon Heusschen
Groep 7c Sebahat Yildiz en Paddy Buitelaar
Groep 8c Radjoe Raghoebar en Sven Stutterheim

Schakelgroep 2 Corry Wouters en Kiki van Leersum

Schakelgroep 4 Mariska Tetteroo

Schakelgroep 7 Benjamin Steenstra

Vakleerkrachten

Lichamelijke opvoeding Marleen Van Schaik, Anet Grossat
Esther Huysman en Mohammed El Khouakhi
Muziek
Suzanne Jalink, Marleen Everink
ICT
Maarten Schoemaker en Sven Stutterheim
Beeldend vormen
Charlotte Wijnbelt en Anouk Nooteboom
Theater
Nienke van Sprang
Techniek
Bas Baeten

Coördinatoren

Brede Buurt School coördinator Evi van der Meer
Beleidsmedewerker Monique Wolvers
Oudercoördinator Hertha Spoelman-Kort en Marlene Woutersen
Cultuurcoördinator Debbie Coninck Westenberg

Zorg

Intern begeleider Monique van der Spek,
Bregje van Schöll, Varsha Ramkhelawan en Wifred van de Kolk
Intern begeleider Voorschool Peuterspeelzaal Kiki van Leersum
Remedial teacher/extra zorg Marijke Wegerif
Remedial teacher/NT2 Ben de Kok
Remedial teacher/inval Mary Meeuwisse
Remedial teacher/inval Kees van Schie
NT2 Rian Eijgenraam
IKT Boor Harten en Karin Kemper

Administratie Debbie Coninck Westenberg, Marijke Lannoo en Fatima Yalinli
Facilitaire dienst Wilma Visser, Sevtap Parlak, Norma Birbal en Malika Laoukili

Inval

Kelly Westerdijk

Simone Winkelman

Raluca Cotovanu

Sven Stutterheim
Linda Kagie
Wendy Naessens
Margit Kathmann
Jan Willem van de Water
Kim van Herk
Léon Heusschen, Bas Baeten, Mary Meeuwisse

Leonie van hemert