Onze school is gezond

 traktatie

Vierkant embleem

Onze school is  gezond

Ons beleid Gezonde School klik hier


Onze school heeft het vignet Gezonde School behaald. Met het vignet Gezonde School laten wij zien dat onze school voldoet aan de kwaliteitscriteria die zijn opgesteld door deskundigen. Wij zijn trots op dit behaalde resultaat!

Zo zorgen we voor actieve en gezonde leerlingen, een veilige schoolomgeving, een fris klimaat én hebben we aandacht voor de persoonlijke en sociale ontwikkeling van de leerlingen. Dit vinden wij belangrijk, omdat het allemaal bijdraagt aan een gezondere leefstijl, betere schoolprestaties en minder schooluitval.

Wij hebben als school speciale aandacht voor het themacertificaat Voeding. Dat is terug te zien in ons vernieuwde voedingsbeleid, waarin we aanpassingen hebben gemaakt in het tussendoortje, het drinkbeleid en de overblijflunch.

image 2018 06 22


Gezonde School is een samenwerking tussen diverse landelijke organisaties. Wilt u meer weten over (het vignet) Gezonde School? Kijk dan op www.gezondeschool.nl.