Het team

2608 Palet Den Haag 15x23 kopieklein

Basisschool 't Palet heeft een enthousiast en dynamisch team.

Onze personeelsleden dragen er zorg voor dat de kinderen op 't Palet in een veilige omgeving, de kans krijgen het beste uit zichzelf te halen.

Directie

Directeur  José Oliehoek
Adjunct-directeuren Lucienne Born, Wilfred van de Kolk, Emmy Prins interim

 

Groepsleerkrachten Vaillantlaan

Groep 1a Sanne Bouwman;

ondersteuning Burcu Kuka

 

Groep 1b Noor van den Bergh

ondersteuning Burcu Kuka

 

Groep 1c Tijmen Lucas, Jenny Beumer

 

Groep 1d Rabia Oemar Ali

 

Groep 2a Linda Kagie, Rinske Lemmers LIO

 

 

Groep 2b Amy Leijendekkers 

 

Groep 2c Joelle Maso, Jessice Henkels LIO

 

Groep 3a Maaike van Steekelenburg

 

Groep 3b Laura Paardenkooper

ondersteuning Aysa Acar

Groep 3c Kiki van Leersuym, Joliek de Geer

 

Groep 7b Hertha Spoelman, Mariska Tetterroo

ondersteuning Bianca van der Ree

 

Groep 8a Lisette van de Waal, Annabelle Sackman

ondersteuning Monique Dijndam

 


Groep 8b Nadine Rol

ondersteuning Monique Duijndam

 

Groep 8c Brenda van Laar

ondersteuning Monique Duijndam

 

 

Groepsleerkrachten Gerard Doustraat

Groep 4a Lisanne Duits, Lotte van Os


Groep 4b Sanne Aalbers, Fulya Durmus


Groep 5a Anne Waaijer, Sophie van de Hoogenband

 

Groep 5b Ellen Gielesen, Radjoe Raghoebar

 

Groep 6a Felix Brouwer, Mohammed El Khouaki

 

Groep 6b Patricia Vermeulen Shanies Hanoeman

 

Groep 7a Radjoe Raghoebar en Mehmet Ulus

ondersteuning Bianca van der Ree





 

Groepsleerkrachten Doedijnsstraat

Groep 1e Raluca Cotovanu en Evelien Damen

ondersteuning Paulien Pacaud

 

Groep 2D Saskia Kaptein en Jorieke Muijser

 

Groep 2E Saskia Root

ondersteuning Najat Ifkiran

 

Groep 3c Saskia Wind

ondersteuning Jolanda Nobel

 

Groep 4c Wendy Naessens, Margith Kathmann

ondersteuning Dilek Erdogan

Groep 4/5 Marlene Woutersen, Angelique Vos


Groep 5c Manon Vogels, Frits van Imhof LIO

 

Groep 6c Lucy van der Kerk, Didem Cesim

 

Groep 7c Sebahat Yildiz, Manoe Brabander

ondersteuning Frank Tijs


Groep 8c Paddy Buitelaar,Ilse van Slingerland

ondersteuning Didem Cesim

 

Vakleerkrachten

Lichamelijke opvoeding Marleen Van Schaik, Anet Grossat
Esther Huysman, Mohammed El Khouakhi, Ritchie Vermeulen


Muziek
Suzanne Jalink, Marleen Everink


ICT
Maarten Schoemaker en Sven Stutterheim

Beeldend vormen Charlotte Wijnbelt , Sarina Missot, Debbie Coninck Westenberg, 

Theater Nienke van Sprang
Techniek
Bas Baeten en Sven Stutterheim

 

Onderwijsassistenten

Onderbouw:

Nese Uysal, Najat Ifkiran, Essen Ersoy, Jolanda Lobel, Eyyup Kucuksu

Middenbouw/Bovenbouw

Bianca van der Ree en Didem Cesim

 

Coördinatoren


Beleidsmedewerker Monique Wolvers
Oudercoördinator Hertha Spoelman-Kort en Marlène Woutersen
Cultuurcoördinator Debbie Coninck Westenberg

Intern begeleider Emmy Prins
Bregje van Schöll, Alies Verkade




Remedial teacher Shirley Laurens/Kees van Schie
NT2  Marese Weber en Kees van Schie
IKT Boor Harten 

Administratie Muriel Molog, Marijke Lannoo en Fatima Yalinli
Facilitaire dienst Wilma Visser, Sevtap Parlak, Norma Birbal ,Malika Laoukili